Rolety mini

francuska lawenda gdzie listy przypodłogowe w poznaniu listwy przypodłogowe nmc poznań dobry salon z listawmi przypodłogowymi

Następne rozwiązanie, które również cieszy się ogromnym zainteresowaniem klientów, to tak zwane rolety mini. Pojawiły się one jako tańsza i łatwiej dostępna alternatywa dla rolet wytwarzanych na miarę i montowanych w domach przez wynajętych fachowców. Ideą takich rolet i przy tym ich największą zaletą jest to, iż można je zainstalować samodzielnie bez czyjejkolwiek pomocy. Jak to możliwe? Sekret tkwi w sposobie montażu. Opiera się on o specjalne zaczepy, dzięki czemu odpada konieczność wiercenia dziur – zarówno w ścianach i suficie, jak i samej futrynie okiennej.

Roleta taka jest gotowa do użycia kilka chwil po wyjęciu z opakowania. Wystarczy jedynie złożyć ze sobą kilka elementów i już – wszystko działa. Każda pojedyncza roleta jest oddzielnie zapakowana. Każdy producent stara się dotrzeć do jak najszerszej grupy konsumentów, dlatego też modele są produkowane w różnych rozmiarach, kolorach i stopniach zaciemnienia. Generalnie klient ma dostać do ręki wyrób spełniający dokładnie takie same zadania jak droższe rolety na wymiar.

Może jednak je samodzielnie założyć i wydaje na całą tę imprezę znacznie mniej pieniędzy. Plusem rolet mini jest również ich model dystrybucji. Nie ma problemu, aby kupić je w sklepach. Najlepszym miejscem do nabycia wysokiej jakości rolet mini w licznych wariantach kolorystycznych i rozmiarowych jest market budowlany. Tam asortyment jest zawsze najszerszy.

Coraz częściej jednak rozwiązania takie są elementem ofert promocyjnych w supermarketach oraz dyskontach, co daje konsumentom jeszcze niższą cenę za ten sam towar.